Promocja dla członków Klubu

19 stycznia 2010

nformuję, że Sklep Podróżnika przygotował specjalną ofertę skierowaną dla członków Klubu Wysokogórskiego w Bydgoszczy dotyczącą zakupu przewodników wspinaczkowych i turystycznych, map i wielu innych ciekawych publikacji. Ofertą są objęte publikacje znajdujące się w sklepie i w zależności od wydawnictwa rabat udzielony przy zakupie może wynieść do 25%.

Warunki uzyskania zniżek wraz z cennikami wybranych pozycji z szerszej oferty zamieszczam w załączeniu.
Dodatkowo wykaz wszystkich książek i map w ofercie Sklepu Podróżnika wraz z cenami detalicznymi dostępny jest na stronie: www.sp.com.pl.

Warunki otrzymania zniżek
Sklep Podróżnika udziela zniżek na książki wydawnictwa Sklep Podróżnika w wysokości 25%, na publikacje (w tym mapy) wydawnictw: Kompass, Michelin, Lonely Planet, Geographer’s AZ, Reise Know How, ITMB, Tabacco w wysokości 20%, dla pozostałych wydawnictw górskich (przewodniki, mapy, poradniki). Wysokość wszystkich rabatów możecie znaleźć w załączniku do komunikatu.

Warunkiem otrzymania takiej zniżki jest zamówienie przez Klub ponad 10 dowolnych publikacji (sumarycznie map i/lub książek). Koszty transportu ponosi odbiorca. W przypadku mniejszych zamówień do 10 egzemplarzy prosimy o kontakt z Agentem. M-ARTE może zaproponować połączenie takiego zamówienia z innym zamówieniem np. zaprzyjaźnionego klubu, koła lub innej organizacji tego typu w okolicy.
Zniżki na inne produkty Sklepu Podróżnika będą ustalane indywidualnie przez Sklep Podróżnika za pośrednictwem M-ARTE.

W związku z tym, że aby skorzystać z rabatu należy zakupić 10 książek i pojedyncza osoba może mieć problem z przygotowaniem takiego zamówienia, zachęcam do skorzystania z forum w celu przygotowania zbiorczego zamówienia dla wszystkich członków.

Pozdrawiam Tomek