Wyjazd integracyjny 2017 – Rzędkowice

20 lipca 2017

W ostatni weekend czerwca br. miał miejsce integracyjny wyjazd klubowy- podobnie jak w roku poprzednim, miejscem spotkania po wspinaniu było Ranczo pod Wysoką Turnią w Rzędkowicach. Tym razem oprócz wspólnego ogniska odbyły się mini- zawody wspinaczkowe dla klubowiczów w których pod uwagę braliśmy 3 najlepsze przejścia, które miały miejsce w sobotę, dodatkowe punkty można było uzyskać poprawiając swojego „maxa”. W tej formule najlepsza okazała się Aleksandra Reszkowska, drugie miejsce zajął Maciej Grzegorczyk, a trzecie Karina Korzybska. Zwycięzcy otrzymali bony na zakupy w sklepach wspinaczkowych (1 miejsce- 100zł, 2 i 3 – 50zł).

Nagrodę specjalną- „Złoty sekator” od uczestników wyjazdu, otrzymał Przemek Korzybski. Powodem przyznania tej nagrody była batalia z drogą Lewa Rysa VI.4 na Strażnicy Przewodziszowickiej, a szczególnie dylematy etyczne co do „zaliczenia” drogi gdy złapało się traw przy ringu zjazdowym. Na szczęście laureat nagrody poprawił styl przejścia w niedzielny poranek.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”36″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”12″ number_of_columns=”2″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”1″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/kw/domains/kw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]