Sierpień 2017 w górach i skałach

4 września 2017

Pomimo mało stabilnej pogody, kończący się miesiąc należy do bardzo udanych w wykonaniu klubowiczów.

W pierwszej połowie sierpnia, na weekendowy wyjazd w Tatry wybrali się Przemek i Adam Korzybscy. Na celowniku znalazły się sportowe drogi na Kościelcu i Mnichu. Pierwszego dnia udało się przejść drogę Matrix na Kościelcu w stylu FL. Wycena drogi wg różnych źródeł oscyluje między IX- a VIII+, chłopaki skłaniają się zdecydowanie do VIII+, porównując ją do pokonanej w zeszłym sezonie American Beauty, która wg nich jest nieco trudniejsza.
Następnego dnia, ten sam zespół pokonał Florecistkę z Hotelu Adalbert VIII- na Mnichu także w stylu FL.

Martix: 1.VII- OS Przemek 2.VII OS Adam 3. VIII+ OS Przemek 4. VIII FL Przemek, Adam RP 2 pr.
wyciągi na drugiego klasycznie.
Florecistka z Hotelu Adalbert: 1. V OS Adam 2. VIII- Adam FL, Przemek RP 3-pr, 3. VII+ Przemek OS,
4. VII OS TRAD Adam
wyciągi na 2 klasycznie

Jako łyżkę dziegciu, należy dodać że nie wszystkie projekty padły podczas tego wyjazdu, więc chłopaki mają na co wracać.

W drugiej połowie sierpnia, najciekawiej działo się w Sokolikach za sprawą Emili Płaczek, która konsekwentnie z sezonu na sezon pnie się do góry po skali Kurtyki. Przejścia mówią same za siebie:

  • Monidło VI.4+/5 RP
  • Witajcie w Małpiarni VI.4 RP
  • Primabalerina VI.4 RP
  • Biały ściek VI.4 RP (zaległość z czerwca)

Wszystkim serdecznie gratulujemy

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”37″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”2″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”1″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/kw/domains/kw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]