Akcja Zima 2010 – baza noclegowa PZA

6 stycznia 2010

Komisja Tatrzańska informuje o terminie i cenach noclegów dla wspinaczy z klubów zrzeszonych w Polskim Związku Alpinizmu oraz warunkach koniecznych do spełnienia, aby stać się beneficjentem „Akcji Junior” w sezonie zimowym 2010.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości Pani Marii Łapińskiej i decyzji Zarządu Polskiego Związku Alpinizmu, członkowie klubów zrzeszonych w Związku, w okresie od 4 stycznia do 5 kwietnia 2010 będą mogli skorzystać z tańszych noclegów w Starym Schronisku w Morskim Oku (ceny będą takie same jak w sezonie 2009).

Ceny kształtują się następująco – dla osób będących członkami organizacji zrzeszonych w PZA i posiadających legitymacje klubowe z opłaconymi składkami (minimum za pierwszy kwartał 2010): 17 zł + 1 zł opłaty klimatycznej – dla uczestników „Akcji Junior”: 10 zł + 1 zł opłaty klimatycznej („Akcja Junior” przeznaczona jest dla wspinaczy w wieku do 30 lat, którzy legitymują się kartą taternika lub zaświadczeniem o ukończeniu kursu tatrzańskiego nie starszym niż 3 lata).

Rezydentem PZA w Morskim Oku będzie koleżanka Ewa Libera (tel. 609 677 756), i to w Jej kompetencjach leży podjęcie decyzji czy zgłaszające się osoby otrzymają zwrot dodatkowych kwot w ramach „Akcji Junior” (działalność wspinaczkowa, zaświadczenie od instruktora ze szkoły wspinaczkowej o ukończonym szkoleniu taternickim itp.).

W Centralnym Ośrodku Szkolenia PZA „Betlejemka”, na Hali Gąsienicowej, ceny noclegów kształtują się następująco: – dla osób będących członkami organizacji zrzeszonych w PZA i posiadających legitymacje klubowe z opłaconymi składkami (minimum za pierwszy kwartał 2010): 24 zł, – dla uczestników „Akcji Junior”: 12 zł, – dla członków honorowych PZA: bezpłatnie, – dla pozostałych osób: 30 zł.

Informacji na temat miejsc udziela kierownik COS PZA Betlejemka — Adrian Koźbiał telefon komórkowy: 603 424 101, telefon stacjonarny: 018 201 91 24, e-mail: betlejemka@pza.org.pl.

Zapraszamy!!!