Zaproszenie na VII Memoriał Bartka Olszańskiego w klasycznej wspinaczce zimowej – Dry Tooling

12 lutego 2009

30 grudnia 2008 roku minęło 7 lat od tragicznej akcji ratunkowej TOPR-u pod Szpiglasową Przełęczą w Dolinie Pięciu Stawów, z której nie wróciło dwóch Ratowników – Bartek Olszański oraz Jego kolega Marek “Maja” Łabunowicz.

Od 2003 Mama Bartka – Marta Olszańska z grupą najbliższych przyjaciół, organizuje Memoriał w Klasycznej Wspinaczce Zimowej “DryTooling” poświęcony Jego pamięci. Klasyczne zimowe wspinanie było
najbliższe sercu Bartka. Zarażał nim ludzi których poznawał, niosąc ze sobą takie wartości jak przyjaźń, partnerstwo, niesienie pomocy innym oraz miłość do ludzi i przyrody.

Zapraszamy na VII Memoriał Bartka Olszańskiego w Klasycznej Wspinaczce Zimowej “Dry Tooling” wszystkich wspinaczy, dla których bartkowe wartości nie są obce. Liczymy na przybycie stałych bywalców MBO oraz czekamy na tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zimowym wspinaniem.

VII Memoriał Bartka Olszańskiego odbędzie sięw dniach 14-15 lutego 2009 r. w miejscu, które weteranom imprezy jest znane z IV edycji, tj. w Tatrzańskiej Kotlinie po słowackiej stronie Tatr.

Drogi jak co roku przygotuje Jasiek Muskat.
Sedecznie zapraszamy,

W imieniu Marty i Marysi Olszańskich oraz Naczelnika TOPR Jana Krzysztofa

Grzegorz Mikowski

Pełna treść zaproszenia wraz z informacjami organizacyjnymi znajduje się w tym miejscu.