Wigilia 2017

2 grudnia 2017

Zapraszamy wszystkich klubowiczów i osoby związane z klubem na spotkanie świąteczno- noworoczne, które odbędzie się 16 grudnia o godz. 19:00. Jest to dobra okazja do podsumowania mijającego sezonu. Podobnie jak co roku wręczymy nagrody za najlepsze przejścia. Prosimy o zgłaszanie swoich przejść lub osiągnięcia swoich znajomych do 10 grudnia. Do wykazu dołączcie informacje o swoich dotychczasowych max-ach (OS/RP), ponieważ ta informacja jest istotna w przypadku progresu.
Prosimy o potwierdzanie swojej obecności poprzez dodawanie się do wydarzenia na stronie facebook-a, wiadomość na fb lub skrzynkę klubową.

Miejsce spotkania:

Siedziba firmy Proxymedia.
Tadeusza Kościuszki 27
85-079 Bydgoszcz

Wjazd do obiektu od ulicy Pomorskiej. Pierwsza klatka obok dyżurki- II piętro.
Korzystając z okazji, przypominamy o uregulowaniu składki za rok 2018.

Robimy także zapisy na koszulki klubowe (w rzeczywistości koszulki mogą być trochę inne) osoby chętne proszę o określenie koloru, typu: bezrękawnik czy klasyczny t-shirt, rozmiaru i płci osoby dla której ma być koszulka. Nadruk będzie wykonany na koszulkach Fruit of The Loom. Dostępne kolory dla wzoru damskiego: niebieska oraz różowo- fioletowa. Dostępne kolory dla wzoru męskiego: szara lub niebieska. Koszt nie jest jeszcze dokładnie znany, będzie zależał od wielkości zamówienia, ale maksymalnie to będzie 45zł.