Wigilia 2014

10 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy członków Klubu Wysokogórskiego w Bydgoszczy oraz wszystkich chętnych na Wigilię, która odbędzie się w piątek 12 grudnia br., o godzinie 19.00 w Restauracji „Tango” w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 23.

Koszt udziału w imprezie dla członków KW Bydgoszcz z aktualnie opłaconymi składkami wynosi 30zł (KWB dokłada 5zł), pozostali uczestnicy 35zł.

W ramach ceny oferowany będzie ciepłe i zimne dania wigilijne, ciasto, kawa i herbata, a napoje wysoko i nisko procentowe każdy zapewnia sobie we własnym zakresie.

Będzie nam niezwykle miło, jak na spotkaniu pojawią się wszyscy członkowie i sympatycy klubu oraz osoby związane z naszym środowiskiem.

Ze względu na to, że impreza ma charakter zamknięty, aby wziąć udział w Wigilii wymagane jest dokonanie wpłaty na konto KW z tytułem „Wigilia 2014”. Będzie to traktowane jako zgłoszenie chęci udziału w wigilii. Ostateczny termin wpłaty i rezerwacji miejsca upływa 1 grudnia br.!

Nie będzie możliwości zapisania się w ostatniej chwili przed samą imprezą.

Zgodnie z poprzednim komunikatem osoby, które opłacą składkę na rok 2015 do 1 grudnia będą mogli podczas spotkania odebrać legitymację na nowy rok.

Szczegółowych informacji na temat Wigilii udziela Arek Kowalski i Rafał Arndt.

Do zobaczenia
Zarząd Klubu Wysokogórskiego w Bydgoszczy