Komunikat

28 listopada 2008

Ukazał się kolejny numer Taternika. W środku m.in. relacja Piotrka Morawskiego z tegorocznych wypraw w Himalaje, ilustrowana pięknymi zdjęciami. Kilka stron dalej Artur Magiera podzielił się wrażeniami z Grenlandii, gdzie wraz z Wojtkiem Kurzem oraz Pawłem Wyciślikiem pokonywali bardzo trudne i długie drogi. Dalej, w artykule Rafała Nawrota można poczytać o wspinaniu w Kaukazie Centralnym, z kolei Magda Drózd zabierze nas do granitowego raju – Kirgizji.
Ponadto artykuł Rafała Buraka o rozgrzewce, z których powinny zapoznać się osoby wspinające się, trochę topografii z artykule o Kotle pod Polskim Grzebieniem, oraz wiele innych, ciekawych rzeczy. Zapraszam do lektury!

Wydawcą i wyłącznym dystrybutorem edycji drukowanej „Taternika” jest Antykwariat Górski „Filar” (Henryk Rączka, 25-753 Kielce, ul. Alabastrowa 98), www.antykwariat-filar.pl
Cena wydania w edycji drukowanej została ustalona na 12 PLN.
Pismo można kupić również w formie elektronicznej w formacie PDF na stronie www.pza.org.pl Wydania internetowe są dostępne za opłatą w wysokości 5 PLN, a wszelkie wpłaty z tego tytułu zasilą Fundusz Berbeki.